MENU

Dlaczego nasze usługi?

  • Szybka realizacja
  • Najwyższa jakość
  • Indywidualne podejście

Skontaktuj się z nami

32 630 41 68

kontakt@panele-lacobel.slask.pl

Wpisz wymiary do ekspresowej wyceny

Wymiary szkła

Wymiary drugiego panelu (opcjonalnie)

Adres

Twój najlepszy wykonawca paneli szklanych

w Katowicach!
Panele szklane Lacobel-Katowice oferują zakres swoich usług w całym województwie.

Potrzebujesz czegoś innowacyjnego, brakuje Ci powiewu świeżości lub chcesz, żeby Twoje mieszkanie wyglądało efektownie? Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!

Dlaczego nasze usługi?

  • szybkość wykonania zamówienia
  • banalny sposób utrzymania czystości
  • podejście do Państwa potrzeb indywidualnie oraz wykonanie wszystkich zamówień na wymiarDoskonale zdajemy sobie sprawę, że aranżacja wnętrz nie jest łatwą rzeczą, często są to długie rozmyślania nad funkcjonalnością. Grafikę drukujemy po wewnętrznej stronie szyby, co powoduje, że utrzymanie czystości nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Lacobel jest niezwykle atrakcyjnym oraz funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób, które mają swoją wizję na aranżację mieszkania. Panele lacobel mogą posiadać spersonalizowany nadruk, który będzie Twoim indywidualnym pomysłem.

Panele szklane lacobel – jest to gotowy panel szklany. Główną zaletą tego szkła jest szybkość wykonania. Ponieważ są to już gotowe kolory z naszej gamy możemy więc bardzo szybko wykonać zamówienie, jedynie docinając, szlifując oraz wycinając odpowiednie otwory (np. na gniazdka) według potrzeby Klienta. Wszystkie panele wykonywane są na wymiar.

Często przygotowujesz posiłki na stole kuchennym, przez co Twoja ściana w kuchni jest stale narażona na zabrudzenia? Montując nasze panele na ścianie wystraczy, że wytrzesz panel mokrą ścierką i wszystko znowu będzie czyste i efektowne.

Zalety lacobelu:

  • nie zawiera fug, które bardzo szybko się brudzą
  • dzięki płaskiej powierzchni utrzymanie w porządku jest banalnie proste
  • efektywny wygląd, który przyciąga uwagę we wnętrzu, w którym się znajduje
  • łatwość czyszczenia za pomocą nawet zwykłego octu lub acetonu

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!

TEL.32 630 41 68Nasze ostatnie realizacje:

Koniecpol (drzwi szklane) Żarki (grafika na szkle) Częstochowa (szkło do kuchni) Rędziny (szkło do kuchni) Myszków (meble na wymiar) Konopiska (kuchnie na wymiar) Blachownia (szklane balustrady) Katowice (panele szklane) Mysłowice (meble na wymiar) Dąbrowa Górnicza (szklane kabiny prysznicowe) Biskupice (lacobel) Kłobuck (grafika na szkle) Pyrzowice (szklane balustrady) Siewierz (panele szklane) Lubliniec (lacobel) Poczesna (szafy na wymiar) Kłomnice (szklane kabiny prysznicowe) Mstów (szklane panele) Mykanów (drzwi szklane)