MENU

Dlaczego nasze usługi?

  • Szybka realizacja
  • Najwyższa jakość
  • Indywidualne podejście

Skontaktuj się z nami

32 630 41 68

kontakt@panele-lacobel.slask.pl

Wpisz wymiary do ekspresowej wyceny

Wymiary szkła

Wymiary drugiego panelu (opcjonalnie)

Adres

Szukasz najlepszego wykonawcy paneli

szklanych w Lublińcu?


Doskonale trafiłeś!


Panele szklane Lacobel-Lubliniec oferują zakres swoich usług w całym województwie.

Potrzebujesz czegoś innowacyjnego, brakuje Ci powiewu świeżości lub chcesz, żeby Twoje mieszkanie wyglądało efektownie? Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!

Dlaczego nasze usługi?

  • szybkość wykonania zamówienia
  • banalny sposób utrzymania czystości
  • podejście do Państwa potrzeb indywidualnie oraz wykonanie wszystkich zamówień na wymiarDoskonale zdajemy sobie sprawę, że aranżacja wnętrz nie jest łatwą rzeczą, często są to długie rozmyślania nad funkcjonalnością. Grafika, którą drukujemy po wewnętrznej stronie szyby sprawia, że utrzymanie czystości paneli nie sprawia najmniejszego problemu. Lacobel jest niezwykle atrakcyjnym oraz funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób, które mają swoją wizję na aranżację mieszkania. Panele lacobel mogą posiadać spersonalizowany nadruk, który będzie Twoim indywidualnym pomysłem.

Panele szklane lacobel – jest to gotowy panel szklany z gotowym wzornikiem kolorów. Główną zaletą tego szkła jest szybkość wykonania. Ponieważ są to już gotowe kolory z naszej gamy możemy więc bardzo szybko wykonać zamówienie, jedynie docinając, szlifując oraz wycinając odpowiednie otwory (np. na gniazdka) według potrzeby Klienta. Wszystkie panele wykonywane są na wymiar.

Często przygotowujesz posiłki na stole kuchennym, przez co Twoja ściana w kuchni jest stale narażona na zabrudzenia? Montując nasze panele na ścianie wystraczy, że wytrzesz panel mokrą ścierką i wszystko znowu będzie czyste i efektowne.


ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!

TEL.32 630 41 68Nasze ostatnie realizacje:

Częstochowa (panele szklane) Żarki (kuchnie na wymiar) Mstów (drzwi szklane) Konopiska (szklane kabiny prysznicowe) Mysłowice (grafika na szkle) Lubliniec (panele szklane) Poczesna (drzwi szklane) Myszków (szkło do kuchni) Kłomnice (szklane kabiny prysznicowe) Siewierz (szklane panele) Blachownia (szkło do kuchni) Kłobuck (meble na wymiar) Pyrzowice (lacobel) Biskupice (szklane balustrady) Dąbrowa Górnicza (lacobel) Rędziny (meble na wymiar) Koniecpol (szklane balustrady) Mykanów (grafika na szkle) Katowice (szafy na wymiar)