MENU

Dlaczego nasze usługi?

  • Szybka realizacja
  • Najwyższa jakość
  • Indywidualne podejście

Skontaktuj się z nami

32 630 41 68

kontakt@panele-lacobel.slask.pl

Wpisz wymiary do ekspresowej wyceny

Wymiary szkła

Wymiary drugiego panelu (opcjonalnie)

Adres

Szukasz najlepszego wykonawcy paneli

szklanych w Częstochowie?


Doskonale trafiłeś!Panele szklane Lacobel-Częstochowa oferują zakres swoich usług w całym województwie.

Potrzebujesz czegoś innowacyjnego, brakuje Ci powiewu świeżości lub chcesz, żeby Twoje mieszkanie wyglądało efektownie? Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie!


Dlaczego nasze usługi?

  • szybkość wykonania zamówienia
  • banalny sposób utrzymania czystości
  • podejście do Państwa potrzeb indywidualnie oraz wykonanie wszystkich zamówień na wymiar 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aranżacja wnętrz nie jest łatwą rzeczą, często są to długie rozmyślania nad funkcjonalnością. Grafika, którą drukujemy po wewnętrznej stronie szyby sprawia, że utrzymanie czystości paneli nie sprawia najmniejszego problemu. Lacobel jest niezwykle atrakcyjnym oraz funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób, które mają swoją wizję na aranżację mieszkania. Panele lacobel mogą posiadać spersonalizowany nadruk, który będzie Twoim indywidualnym pomysłem.

Panele szklane lacobel – jest to gotowy panel szklany z gotowym wzornikiem kolorów. Główną zaletą tego szkła jest szybkość wykonania. Ponieważ są to już gotowe kolory ze swojej gamy możemy bardzo szybko wykonać zamówienie, jedynie docinając, szlifując oraz wycinając odpowiednie otwory (np. na gniazdka) według potrzeby Klienta. Wszystkie panele wykonywane są na wymiar.

Kolejnym rewelacyjnym zastosowaniem jest montaż lacobelu na ścianie za stołem w kuchni, na którym bardzo często przygotowujemy posiłki oraz używamy wielu sprzętów kuchennych, to powoduje, że ta ściana jest najbardziej narażona na zabrudzenia. Po zamontowaniu w tym miejscu panelu szklanego problem znika, ponieważ po zakończonych czynnościach wycieramy panel mokrą szmatką i wszystko jest czyste i estetyczne.


ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!

TEL.32 630 41 68Nasze ostatnie realizacje:

Mykanów (szklane kabiny prysznicowe) Myszków (szklane panele) Mstów (szkło do kuchni) Dąbrowa Górnicza (kuchnie na wymiar) Biskupice (grafika na szkle) Rędziny (szklane balustrady) Blachownia (lacobel) Mysłowice (drzwi szklane) Pyrzowice (drzwi szklane) Katowice (meble na wymiar) Lubliniec (meble na wymiar) Żarki (szkło do kuchni) Konopiska (lacobel) Poczesna (panele szklane) Częstochowa (szafy na wymiar) Kłomnice (panele szklane) Siewierz (szklane balustrady) Kłobuck (szklane kabiny prysznicowe) Koniecpol (grafika na szkle)